Home page > Aktuality > Informace k současné epidemiologické situaci

Informace k současné epidemiologické situaci

Autor článku: kpt. Mgr. Martina Sofie Halíková, TID KVV HM Praha.

 

Vážení občané,

na základě nařízení vlády k omezení provozu orgánů veřejné moci a správních orgánů je dnem 15. února 2021 u KVV hlavní město Praha obnoven standartní režim úředních hodin:

Pondělí 8:00 -17:00

Středa 8:00 -17:00

Vzhledem ke stále se zhoršující epidemiologické situaci Vás i nadále žádáme o minimalizaci osobních návštěv na našem pracovišti. Pokud je to možné, vyřešte prosím, Vaše požadavky telefonicky přímo s konkrétními zaměstnanci viz kontakty https://kvv-hlavnimestopraha.army.cz/dulezite-agendy nebo emailem na adresu kvvhmp@army.cz.

V případě, že je nutná Vaše osobní účast na jednání, sjednejte si, prosím, schůzku telefonicky na předem domluvený termín.

I nadále platí nařízení o povinnosti mít při vstupu do prostor KVV hlavní město Praha nasazenou ochranu úst a nosu (respirátor, roušku) a také použít přípravek na dezinfekci rukou.

Dále Vás upozorňujeme, že při vstupu do budovy Ministerstva obrany – A (kde sídlí naše KVV HMP v 5. patře), budou příslušníci ostrahy provádět kontrolu tělesné teploty u všech příchozích osob. Osobám se zvýšenou tělesnou teplotou (teplota 37,3 °C a vyšší) nebude povolen vstup do objektů MO, tudíž ani na KVV HMP. 

Děkujeme za pochopení.

Nahoru